Haber

TÜGVA, Iğdır kongresini düzenledi

TÜGVA, Iğdır kongresini düzenledi

IĞDIR – Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), Iğdır İl Temsilciliği 4. Olağan Kongresini gerçekleştirdi, Cemalettin Cantepe yeniden TÜGVA Iğdır İl Temsilcisi seçildi.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanı İbrahim Beşinci, Iğdır İl Temsilciliği 4. Olağan Kongresi için Iğdır’a geldi. Iğdır Üniversitesi 15 Temmuz Şehitler Konferans Salonu’nda düzenlenen TÜGVA Iğdır İl Temsilciliği 4. Olağan Kongresi, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve İstiklal Marşı ile başladı.

TÜGVA Genel Lideri İbrahim Beşinci, vakıfların kuruldukları 10 yıllık süreçte büyük işler başardığını belirterek; “Şu anda 81 il, 571 ilçedeki çalışmalarımızla Türkiye’nin en güçlü ve en büyük gençlik hareketlerinden biri haline geldik. Kültür-sanat faaliyetlerinden spor faaliyetlerine kadar pek çok konuya değiniyoruz. Ülke gençliğini üstlendik, onların sorumluluğunu üstlendik ve onlara faydalı olmak için gece gündüz çalışıyoruz.”

Iğdır İl Temsilciliği 4. Olağan Kongresi’nde TÜGVA Iğdır İl Temsilciliği’ne Cemalettin Cantepe seçildi.

Programa Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Yardımcısı H. Engin Sarıibrahim, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, AK Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, TÜGVA mensupları ve vatandaşlar katıldı.

vezirkopru-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu